Wiadomości

Wizytacja prowincjalna w Starym Sączu

7 czerwca 2020 roku w Domu Misyjnym św. Kingi w Starym Sączu miała miejsce wizytacja prowincjalna, która odbywa się raz na 3 lata. Głównym wizytatorem był o. Sylwester Grabowski SVD, Prowincjał Polskiej Prowincji Zgromadzenia Słowa Bożego. Wraz z nim wizytację przeprowadziił o. Franciszek Martyna SVD, Radca Prowincjalny. Towarzyszył im również o. Radosław Gawryś SVD.

Radcy uczestniczyli we wspólnej Eucharystii, której przewodniczył i Słowo Boże wygłosił o. Prowincjał. Po Eucharystii Wizytatorzy spotkali się z o. Pawłem aby zorientować się szczegółowo w sytuacji i działaniach Domu Misyjnego św. Kingi w Starym Sączu.

Ś.P. o. Stanisław Olesiak
Wystawa misyjna
Wizytacja prowincjalna w Starym Sączu
Inauguracja Roku Słowa Bożego
Poświęcenie obrazów Arnolda i Józefa
logo140px.png
Dom Misyjny św. Kingi
ul. W. Witosa 1b
33-340 Stary Sącz
Tel. +48 723 433 867
Email: stary.sacz@werbisci.pl

Zgodnie z Rozporządzeniem Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że nasza strona nie zapisuje żadnych danych osobowych użytkowników. Strona wykorzystuje natomiast podstawowe ciasteczka (cookies) używane w celach statystycznych oraz by ułatwić korzystanie z serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

- Polityka prywatności na naszej stronie -